Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Визначна перемога жительки Маківської громади!

Дата: 30.05.2022 16:23
Кількість переглядів: 359

Щиро вітаємо з перемогою та пишаємось своєю односельчанкою Ангеліною Ломачинською!

Збірна України, яку представляють 18 наших співвітчизників, завоювала перші медалі чемпіонату Європи-2022 з важкої атлетики, що триває у столиці Албанії Тірані з 26 травня по 5 червня, і є першим ліцензійним турніром до Олімпійських ігор 2024 в Парижі.

28 травня одразу три нагороди команді принесла майстер спорту міжнародного класу з с. Маків Ангеліна Ломачинська у ваговій категорії до 49 кг.

Вона стала найкращою в першому виді змагань – ривку, здобувши мале “золото” з результатом 80 кг. Подолянка випередила італійку Джулію Імперіо (79 кг) та іспанку Марію Хіменес Ґерво (72 кг).

У поштовху Ангеліні вдалося зачепитися за третє місце: спортсменка забезпечила собі малу “бронзу”, взявши вагу 87 кг.

За підсумками двох видів Ангеліна Ломачинська стала срібною призеркою двоборства з результатом 167 кг у сумі. Чемпіонство Європи здобула Імперіо з 171 кг, а велику “бронзу” взяла Хіменес Ґерво (163 кг).

Довідково:

Найвагоміші попередні здобутки 25 – річної Ангеліни Ломачинської – багаторазової чемпіонки України у різних вікових групах, на міжнародному рівні:

– бронзова призерка чемпіонату Європи-2021 у ривку ( в.к.до 45 кг);

– чемпіонка Європи-2018 серед молоді (U23) в категорії до 48 кг, загалом має сім медалей з молодіжних Євро, з них три – золоті.

Вітаємо з успішним виступом в Албанії Ангеліну та її наставників: Володимира Копичинського, Олега Полякова, Ярослава Заболотного, кожен з яких вніс вагомий внесок в різні періоди у формуванні і зростанні Ломачинської як висококласної спортсменки!