Заключний етап конкурсу на заміщення вакантної посади директора Маківського НВК «ЗОШ І-ІІ ст., колегіум»

Дата: 11.02.2021 17:04

10 лютого 2021 року відбувся другий та заключний етап конкурсу на заміщення вакантної посади директора Маківського НВК «ЗОШ І-ІІ ст., колегіум».

Перший етап проходив у вигляді письмого іспиту на знання законодавства у сфері освіти.

Другий етап – перевірка професійних компетентностей, шляхом виконання ситуаційних завдань.

За результатами перевірки письмих завдань, усі кандидати показали високі знання у сфері освіти та були допущенні до 3 етапу – презентація перспективного плану розвитку закладу освіти.

Члени конкурсної комісії мали можливість задати конкурсантам питання в межах конкурсного відбору.

За результатами трьох етапів конкурсного відбору переможцем конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Маківського НВК «ЗОШ І-ІІ ст., колегіум» стала Войталюк Лариса Анатоліївна.

Дякуємо усім кандидатам за участь у конкурсі та достойний результат.

Вітаємо переможця конкурсу.

Протокол конкурсного відбору