A A A K K K
для людей із порушенням зору
Маківська сільська рада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Постійні комісії

                     

                                                

 

МАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА VIII скликання

 

Постійна комісія ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, дотримання вимог запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

Палійчук Оксана Анатоліївна – голова комісії, депутат в/о №2, ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Морозова Марина Олегівна – депутат в/о №7, ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

Мартинюк Ігор Миколайович –  депутат в/о №2, ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ'ЄНАННЯ  «БАТЬКІВЩИНА»       

        

Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та   соціально-економічного розвитку, інвестицій та реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності:

Кметюк Наталія Горгіївна – голова комісії, депутат в/о №4, ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Матущак Світлана Степанівна –депутат  в/о №4, ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ'ЄНАННЯ  «БАТЬКІВЩИНА»       

Герасімович Любов Вікторівна – депутат в/о №8, самовисунення

Галачинська Оксана Миколаївна – депутат  в/о №8, ХМЕЛЬНИЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЕВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Кордон Роман Валерійович – депутат в/о №1, ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

 

Постійна комісія з питань будівництва, перспективного планування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища:

 

Герасімович Олександр Пилипович –голова комісії, депутат в/о №4, самовисування

Бородіна Ольга Миколаївна – депутат в/о №7, ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Петльований Влад Русланович – депутат в/о№1, Хмельницька Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Дранус Валерій Володмирович – депутат в/о№2, ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

 

Постійна комісія з питань підприємництва, транспорту, інфраструктури та комунальної власності:

 

Шулепко Володимир Михайлович - голова комісії,  депутат в/о №5, ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Муляр Іван Володимирович – депутат в/о №6, самовисунення

Корженівський Віктор Пилипович- депутат в/о №6, Хмельницька  Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»

 

Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізичного виховання та соціальної політики:

 

Чорна Юлія Михайлівна –голова комісії, депутат в/о №5,  самовисування

Боднар Ольга Миколаївна – депутат в/о №3, Хмельницька Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Копичинський Володимир Васильович – депутат в/о №7, ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

Карпов Валерій Миколайович  – депутат  в/о №5, ХМЕЛЬНИЦЬКА   ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Кучинський Ігор Францович – в/о №3, ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь