11:54 26.07.2024
Новини
До позачергового засідання Загальних зборів Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України, яке відбулось напередодні, 24 липня, в онлайн-форматі долучились понад пів сотні представників органів місцевого самоврядування – голови громад, їх заступники, працівники фінпідрозділів міських, селищних та сільських рад. Долучився до обговорення і Виконавчий директор Асоціації Міст України Олександр Слобожан.
11:41 26.07.2024
28 липня — Всесвітній день боротьби з вірусними гепатитами
08:12 26.07.2024
Правила поводження з відходами та користування сміттєвими баками
Не всі мешканці знають, як треба правильно використовувати сміттєві баки під тверді побутові відходи. Перша проблема: кинуте повз бака сміття є порушення Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів. Друга проблема: гній, гілки, бур'яни, будівельне сміття, рідкі відходи – такі відходи можуть пошкодити спецтехніку, яка використовується для вивозу сміття. Сміттєві баки розраховані, щоб в них складати побутові відходи (запаковані в пакети для сміття).10:32 19.07.2024
Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою до суду спрямовано обвинувальний акт відносно місцевого жителя, який не з’явився за повісткою до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для відправлення у військову частину та проходження військової служби.
08:42 18.07.2024
14:30 16.07.2024
Шановні мешканці Маківської громади!
КП «Мета», яке здійснює збір і вивезення твердих побутових відходів, звертається до населення з проханням не викидати в контейнери неприпустимі види відходів, такі як: останки тварин, відходи життєдіяльності тварин, овочі, фрукти, квіти, рідкі відходи, масла і жири та ін. Нагадуємо, сміття з контейнерів вивозиться на сміттєвий полігон, де працівники інспектують привезені відходи та не приймають для вивантаження машину, якщо знаходять вище перелічені рештки. Особливо це стосується останків тварин.11:22 16.07.2024
15:15 15.07.2024
Ще одного торговця психотропами засуджено на Кам’янеччині
За публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури суд визнав винним 21-річного чоловіка у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечних психотропних речовин у великих розмірах (ч. 2 ст. 307 КК України).12:32 14.07.2024