Депутати

Депутатати VIII скликання Маківської сільської ради
Кам`янець-Подільського району Хмельницької області

Прізвище,власне ім`я(усі власні імена),по батькові (за наявності)

№ виборчого округу

Виборчий округ в якому обраний депутат

Кордон Роман Валерійович

Петльований Влад Русланович

1

с.Михайлівка-вул.Зарічна,вул.Набережна, вул.Польова,вул.Рахнівська,вул.Федоришина, вул.Шкільна,пров.Рахнівський,пров.Федоришина, пров.Шкільний.

с.Блищанівка-вул.Бродова,вул.Жовтнева, вул.Лісова,вул.Пригірська,вул.Садова,                                              вул.Соснова,вул.Шкільна,вул.1 Травня,пров.1 Травня.

Дранус Валерій Володимирович

Мартинюк Ігор Миколайович

Палійчук Оксана Анатоліївна

2

с.Чечельник–вул.Балинська,вул.Загірна, вул.Залісецька, вул.Заставська,вул.Кадуб,вул.Маківська, вул.Молодіжна,вул.Набережна,вул.Нагірна, вул.Подільська,вул.Садова,вул.Центральна, пров.Тихий,пров.Шкільний.

с.Слобідка-Балинська –вул.Загірна,вул.Колгоспна, вул.Садова,вул.Центральна.

Боднар Ольга Миколаївна

Кучинський Ігор Францович

3

с.Слобідка-Залісецька -вул.І.Франка,вул.Лісова,вул.Польова.

с.Слобідка-Рахнівська-вул.Дубецького, вул.Залісецька,вул.Л.Українки, вул.Незалежності,вул.Польова,вул.Річна, вул.Хмельницьке шосе,пров.Хмельницьке шосе.

Герасімович Олександр Пилипович

Кметюк Наталія Георгіївна

Матущак Світлана Степанівна

4

Шатава-вул.Базарна,вул.Гастело,вул.І.Франка, вул.Комарова,вул.Лікарняна буд. № 1-108., вул.Пушкіна,вул.Санаторна,вул.Хмельницьке шосе,пров. І.Франка,пров.Новий.

Карпов Валерій Миколайович

Чорна Юлія Михайлівна

Шулепко Володимир Михайлович

5

Шатава-                                                                                               вул.Гагаріна,вул.Гетьманська,вул.Кутузова, вул.Леонова,вул.Мазепи,вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Подільська,вул.Польова,вул.Складська,вул. Сковороди,вул.Сонячна,вул.Ярослава Мудрого.

Корженівський Віктор Пилипович

Муляр Іван Володимирович

6

Маків–вул.Богуна,вул.Весняна,вул.Гулеватого буд.№2-39.,вул.Заводська,вул.Козацька, вул.Миру,вул.Озерна,вул.Прорізна,вул.Робітнича,вул.Санаторна,вул.8-гоБерезня,пров.Прорізний, пров.Санаторний,пров.8-го Березня.

Бородіна Ольга Миколаївна

Копичинський Володимир Васильович

Морозова Марина Олегівна

7

Маків–вул.Відродження,вул.Воздвиженська  буд.№ 1-69.,вул.Грушевського,вул.Гулеватого буд.№ 40-109.,вул.Затишна,вул.Зелена, вул.Л.Толстого,вул.Незалежності, вул.Паркова,вул.Північна,вул.Сагайдачного, вул.Садова,вул.Стеньгача,пров.Воздвиженський, пров.Гулеватого,пров.Кармелюка.

Галачинська Оксана Миколаївна

Герасімович Любов Вікторівна

Гурський Петро Анатолійович

8

Маків–вул.Б.Хмельницького, вул.Володимирська,вул.Квітнева, вул.Лермонтова,вул.Л.Українки,   вул.Лікарнянабуд.№87-132, вул.Лісова,вул.Набережна,вул.Нагірна, вул.Некрасова,вул.Перемоги,вул.Підлісна, вул.Річна,вул.Скальна,вул.Тиха,вул.Травнева, вул.Українська,вул.Шевченка,вул.Яворницького, пров.Володимирський,пров.Гастело, пров.Гоголя,пров.Крайній,пров.Лермонтова, пров.Лікарняний,пров.Нагірний,пров.Річний,        пров. Український,пров.Шевченка.