Маківська сільська рада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Оголошення

Шановні мешканці сіл Маків, Шатава, Слобідка Рахнівська!

Повідомляємо Вас, що суб’єктом підприємницької діяльності з 23 по 30 квітня 2021 року буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів на полях за межами населених пунктів Маків, Шатава, Слобідка Рахнівська.

На територію оброблених ділянок дозволяється виходити, випасати худобу та птицю, здійснювати сінокіс та проводити ручні роботи на суміжних ділянках не раніше 6 травня 2021 року.

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ

МАКІВСЬКОЇ ОТГ

22 квітня о 13.00 депутат Хмельницької обласної ради від ПП‘‘ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ‘‘ УЛЯНА ТКАЧЕНКО буде здійснювати громадський прийом в приміщені будинку культури за адресою:с. Маків, вул. Воздвиженська, буд. 26.

У зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби просимо попередньо записатись на прийом за номером телефону +38 097 880 92 78, аби уникнути   скупчення людей.

Оголошення

Відповідно до розпорядження секретаря Маківської сільської ради від 14.04.2021р №50-р «Про правила внутрішнього трудового розпорядку для працівників виконавчого апарату Маківської сільської ради» встановлено:

пятиденний  робочий тиждень з двома вихідними днями - субота і неділя;

початок роботи з 8 години - протягом тижня;

перерва на обід з 12 години до 13 години - протягом тижня;

кінець робочого дня:

в понеділок, вівторок , середу та четвер - о 17 годині 15 хвилин;

в пятницю - о 16 годині;

напередодні свят робочий день скорочується на одну годину.

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН МАКІВСЬКОЇ ТГ

У 2021 році податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості нараховується фізичним особам - власникам об'єктів нерухомості (будинків, квартир тощо) за 2020 рік.

ДПІ у м. Дунаївці надала списки громадян Маківської ТГ, яким нараховано  податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (в сумі що не перевищує 500,00грн.)  За детальною  інформацією звертайтесь за тел. 0683328962 Оксана Василівна.

УВАГА!!!

Шановні жителі с. Маків

Дунаевецький РЕМ повiдомляє, що у зв'язку з проведенням робіт по розчищенню трас ліній електропередач від гілок дерев і зелених насаджень, 20. 04.2021р. з 10:00 до 16:30 буде вiдключена Л-26 по вулицях Пiвнiчна, Толстого, Гулеватого, В.Стеньгача, Квiтнева, Лісова та iнших в районi лiсництва.

УВАГА!!! COVID-19

По Хмельниччині за останні три доби виявлено більше 1500 хворих GOVID-19, по Маківській територіальній громаді - 13 осіб за останні три доби. Відповідно до протоколу №5 позачергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС Хмельницької облдержадміністрації "Про заходи з запобігання поширенню на території Хмельницької області гострої респіраторної хвороби GOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-C0V-2" та у зв'язку з збільшенням випадків захворювання, наполегливо просимо Вас, шановні жителі громади, дотримуватись карантинних обмежень та заборон, а саме:

Відвідування масових заходів, закладів розважальної діяльності та закладів культури, релігійних богослужінь (якщо не забезпечено наявність не менше 10 квадратних метрів на 1 особу), установ та закладів соціального захисту, басейнів.

Також повідомляємо, що на період шкільних канікул робота педагогічних працівників та робота гуртків має проводитись у дистанційному режимі, а в закладах дошкільної освіти  здійснюватись посилений дезинфікаційний режим та протиепідемічні заходи.

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МАКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ !!!

Маківська амбулаторія проводить реєстраціїю заявок на проведення щеплень проти COVID-19. Звертатись до сімейних лікарів в телефонному режимі.

Усі щеплення є добровільними й безоплатними.

УВАГА!!!

Шановні мешканці Маківської територіальної громади!

Усіх, хто бажає долучитись до розроблення Стратегії Маківської сільської ради прошу звертатись в приймальню сільської ради.

тел: (038 58) 95 4 98; 0961624183,

e-mail: makivgromada@gmail.com

З повагою сільський голова Владислав Галачинський

«Мріємо та діємо». Залучення молоді до розробки та реалізації проєктів та ініціатив.

В рамках 5-річної програми "Мріємо та діємо"  закликаємо молодь віком 18-35 років взяти участь 26, 27, 28 березня в триденному ідеятоні, протягом якого будуть шукати рішення викликам, які з'явилися в  громадах у зв'язку з пандемією.

10:01 05.03.2021