Маківська сільська рада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Оголошення

Відповідно до розпорядження секретаря Маківської сільської ради від 14.04.2021р №50-р «Про правила внутрішнього трудового розпорядку для працівників виконавчого апарату Маківської сільської ради» встановлено:
п’ятиденний  робочий тиждень з двома вихідними днями - субота і неділя;
початок роботи з 8 години - протягом тижня;
перерва на обід з 12 години до 13 години - протягом тижня;
кінець робочого дня:
в понеділок, вівторок , середу та четвер - о 17 годині 15 хвилин;
в п’ятницю - о 16 годині;
напередодні свят робочий день скорочується на одну годину.

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МАКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ !!!

Маківська амбулаторія проводить реєстраціїю заявок на проведення щеплень проти COVID-19. Звертатись до сімейних лікарів в телефонному режимі.

Усі щеплення є добровільними й безоплатними.

УВАГА!!!

Шановні мешканці Маківської територіальної громади!

Усіх, хто бажає долучитись до розроблення Стратегії Маківської сільської ради прошу звертатись в приймальню сільської ради.

тел: (038 58) 95 4 98; 0961624183,

e-mail: makivgromada@gmail.com

З повагою сільський голова Владислав Галачинський

До уваги підприємців Маківської громади

У вівторок, 24 січня 2023 року о 10:00 год в приміщенні сільської ради відбудеться зустріч з начальником Дунаєвецької ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області Наталією Баранюк. Запрошуємо усіх підприємців Маківської громади.  Під час зустрічі будуть обговорюватися  зміни до податкового законодавства, а також надання консультації по сплаті єдиного податку.

15:24:12 23.01.2023

УВАГА

Повідомляємо, що за інформацією Дунаєвецького РЕМу, завтра 14 грудня 2022 року, орієнтовно з 10:00 до 16:00 години від електропостачання буде відключено частину с.Маків (21 лінія електропередач) для проведення розчистки дерев та ремонтних робіт

13:40:27 13.12.2022

До уваги мешканців Маківської громади!

До уваги мешканців Маківської громади! Товариство Червоного Хреста 10 листопада 2022 року буде проводити тренінг по наданню першої медичної допомоги. Навчання безкоштовне та триватиме 6 годин. У тренінгу участь можуть прийняти як внутрішньо переміщені особи, які проживають на території нашої громади, так і жителі Маківської ТГ. По закінченню навчання учасники отримають сертифікат міжнародного зразка. Хто бажає записатись на тренінг, телефонуйте 0988676696 Ольга.

09:20:55 27.10.2022

Кам’янець–Подільське районне управління ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

Шановні керівники суб’єктів господарювання (юридичні особи або фізичні особи-підприємці) у разі розташування на території громади об’єктів, які перебувають у вашій власності або користуванні на яких розміщені установки, сховища (резервуари, посудини), трубопроводи, машини, агрегати, технологічне устаткування (обладнання), споруди або комплекс споруд, що розташовані в межах об’єкта на поверхні землі або під землею, в яких тимчасово або постійно використовується, переробляється, виготовляється, транспортується, зберігається одна або кілька небезпечних речовин Вам необхідно провести ідентифікацію даних об’єктів та формування повідомлення за формою ОПН-1 з його подальшим надсиланням до ДСНС або її територіального органу за місцезнаходженням об’єкта, де відбувається перевірка повноти наведеної інформації та прийняття рішення про віднесення об’єкта до ОПН відповідного класу. Кам’янець – Подільське районне управління ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

10:50:25 25.10.2022

До уваги власників житла у багатоквартирних будинках

З метою проведення звірки даних та упорядкування документації, Маківська сільська рада просить з’явитися в сільську раду власників житла у багатоквартирних будинках для уточнення інформації. З собою мати: паспорт, ідентифікаційний код, документ про право власності на квартиру, домову книгу (за наявності).

11:50:55 21.10.2022

До уваги мешканців громади

Дунаєвецьке відділення АТ “Хмельницькгаз” повідомляє, що у зв'язку з проведенням ремонтних робіт по заміні відключаючих пристроїв на ГРС Маків, 11-12 жовтня 2022 року з 8:00 до 17:00 години буде припинено газопостачання сіл Михайлівка, Блищанівка, Слобідка Рахнівська, Слобідка Залісецька.

14:46:30 07.10.2022