Зустріч з представниками ТОВ «Енселко Агро»

Дата: 24.02.2021 11:55

Фото без опису23 лютого 2021р. відбулася зустріч представників ТОВ «Енселко Агро» з орендодавцями, на якій власники земельних часток (паїв) мали можливість обговорити питання виплати орендної плати, надання матеріальної допомоги на лікування, укладання додаткових угод до договорів оренди. До вуличного зібрання, долучився сільський голова Галачинський В.С.

Згодом у кабінеті голови відбулася конструктивна розмова щодопланів на 2021 рік та участі у соціальних проектах громади ТОВ «Енселко Агро», яке орендує земельні частки (паї) мешканців громади орієнтовною площею 2000 га.
Представники ТОВ «Енселко Агро» також повідомили, що протягом минулого 2020 року Маківській громаді, в рамках соціального партнерства, надавалась наступна допомога:
14100 грн – придбання спортивного інвентаря для Маківської ДЮСШ;
150765 грн. – проведення вуличного освітлення  по вул. Залісецька с. Слобідка Рахнівська, вул. Леонова  с. Шатава, вул. Лікарняна та вул. Воздвиженська с. Маків;
25534 грн. – проведення вуличного освітлення  в с. Чечельник;
24750 грн. – придбання металопластикових дверей для Чечельницької ЗОШ І-ІІ ст.;
3120 грн. – придбання жалюзів для 1-го класу Чечельницької ЗОШ І-ІІ ст.;
16348 грн. – подарунки для першокласників Слобідорахнівської ЗОШ І-ІІ ст., Шатавського та Маківського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум»;
4705 грн. – новорічні подарунки для учнів Чечельницької ЗОШ І-ІІ ст.;
13500 грн. – благодійна допомога окремим громадянам (на лікування онкохворим та поховання).

Владислав Галачинський висловив своє сподівання на плідну співпрацю з ТОВ «Енселко Агро» та розгляд їхнім керівництвом вимог пайовиків.