Навчання у Школі місцевого самоврядування DESPRO

Дата: 01.03.2021 16:01

21 лютого відділом організаційно-інформаційного забезпечення було подано заявку на участь команди Маківської сільської ради в навчанні у віртуальній Школі місцевого самоврядування Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESSPRO .

За результатами конкурсного відбору наша команда увійшла до першої групи першої хвилі навчання https://despro.org.ua/news/news/?ELEMENT_ID=2269 .

У зв’язку з пандемією COVID-19, навчання цьогоріч буде проходити на платформі zMEET у віртуальному середовищі, до якого кожен учасник буде підключатися індивідуально зі свого персонального комп’ютера, однак навчатиметься командно.

10 представників нашої громади пройдуть наступні етапи навчання:

I. Cамопідготовка ? з 09 до 23 березня

II. Три “очні” сесії23-24 березня, 13-14 квітня, 27-28 квітня

ІІІВиконання домашніх завдань від тренерів першої сесії ? з 24 березня до 28 квітня

IV. Фінальне тестування за усіма тематиками Школи DESPRO ? з 28 до 30 квітня

Учасники навчання зможуть одержати практичні інструменти для розвитку територіальної громади, здатність створювати й реалізовувати ефективні стратегії на основі співпраці «влада-громада-бізнес», проекти місцевого розвитку, а також уміння ефективно управляти громадами в умовах децентралізованих повноважень і ресурсів.