УВАГА!!! GOVID-19

Дата: 22.03.2021 12:59

Шановні мешканці громади! Кількість хворих на COVID-19 зростає! Наполегливо просимо Вас обмежити відвідування установ та закладів. Дотримуйтесь протиепідемічних заходів. Бережіть себе та своїх близьких.Будьте здорові! По Маківській територіальній громаді за 19.03.2021 року виявлено 12 випадків, в тому числі: с. Маків - 3 особи, с. Шатава - 6 осіб, с. Чечельник - 3 особи.

Кількість хворих, станом на 22.03.2021:    26 осіб (в тому числі: медики -   0  , діти - 1), з них госпіталізовано  - 6 , на амбулаторному лікуванні - 19  , одужало -  1 .

Зроблено всього ПЛР і експрес досліджень (ПЛР -30; експрес досліджень-118 ) в тому числі, за добу  10  , за тиждень  64

Позитивні за 19.03.2021 -  12 осіб

Позитивні за тиждень -  26 осіб

Вакциновані - немає.

Міністерство охорони здоров'я у неділю оновило поділ країни на карантинні зони, додавши Київську область до "червоних" регіонів, тепер їх сім.

Тепер у "червоній" зоні – Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Чернівецька, Одеська, Київська області та столиця.

У "помаранчевій" зоні опинилися 12 регіонів –  Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська області.

Решта областей залишаються у "жовтій" зоні карантину.

Оперативну інформацію про поширення коронавірусної інфекції  2019n-CoV  на території України можна одержати за посиланням:    https://moz.gov.ua/article/news/operativna-informacija-pro-poshirennja-koronavirusnoi-infekcii-2019-cov19