Малий та середній бізнес повинен відчувати підтримку з боку влади

Дата: 17.04.2021 10:33

Запрошуємо підприємців Маківської сільської громади 20 квітня 2021 року о 9:30 взяти участь  в онлайн-конференції “Політика розвитку МСП на регіональному та місцевому рівнях: рекомендації та інструменти”, попередньої зареєструвавшись за посиланнямhttps://bit.ly/2Oua9bE.

Також повідомляємо, що депутати Хмельницької обласної ради підтримали Програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2021-2023 роки (Рішення четвертої чергової сесії обласної ради від 08 квітня 2021 року номер 37-4/2021), а 14 квітня 2021 року відбулося друге засідання інвестиційної ради, на якому обговорювалось питання надання кредитів людям для відкриття власної справи.

Отже маємо надію, що мале та середнє підприємництво, яке є важливою складовою ринкової економіки, забезпечує створення нових робочих місць, збільшення надходжень до бюджетів та дозволяє вирішувати важливі соціально-економічні проблеми громад, зможе запрацювати більш потужніше.