Михайлівський парк дочекався турботи про себе

Дата: 18.04.2021 18:46

Два дні, в суботу і неділю, жителі сіл Михайлівка та Блищанівка разом зі старостою Ларисою Керничною, за підтримки депутатів Влада Петльованого та Романа Кордона, збирали сміття у Михайлівському парку, що є пам’яткою садово-паркового мистецтва XIX століття. Забрано те бите скло та целофанові пакети, через які не могли пробитись ряст і фіалки. Таки дочекався старовинний парк турботи про себе. Не перевелися ще люди, які можуть всюди навести лад, щоб нашою Землею можна було пишатися. Бо хоч увесь світ об’їдь, а такої краси, як у нас – не знайти.

Ну от чого МИ такі??? У нас прибрано в хаті і чисто в дворах. Чому ж сміття заполонило наші парки, сквери, узбіччя доріг, береги річок і ставків? Усім відомо, що чисто не там, де прибирають, а там де не смітять. І невже так складно дотримуватись правил благоустрою, чи укласти договір на вивезення сміття?

Ні – не складно. Треба просто захотіти, щоб рідна Земля квітами квітла. А вона, Земля, – сторицею поверне нам нашу працю.

А хто далі приймає челендж?