Півфінальні ігри Кубку пам'яті А.А.Крупіцького

Дата: 30.05.2021 19:37

29 травня 2021р. у Макові відбулись півфінальні ігри Кубку пам'яті  А.А.Крупіцького. Змагання урочисто відкрили секретар Маківської сільської ради – Оксана Палійчук, керівник з питань фізичної культури і спорту Кам'янець-Подільської РДА -  Віктор Дорож, голова федерації футболу новоутвореного Кам'янець-Подільського району – Роман Булигін, радник голови районної ради – Анатолій Кухаренко та директор Маківської ДЮСШ – Валерій Карпов. Маківська  дитяча музична школа  дала змістовний концерт до відкриття змагань. У першій півфінальній парі "ТІРАС" Слобідка Кульчиєвецької ОТГ - "ОКТАВА" Жванецької ОТГ, перемогу святкувала команда "ТІРАС" з рахунком 4:0. У другій півфінальній парі ФК"Маків" Маківської ОТГ - "Локомотив" Гуменецької ОТГ, таку бажану перемогу вибороли гравці ФК"МАКІВ" з рахунком 1:0. Учасники півфінальних ігор проявили всі свої найкращі вміння, здібності, технічну майстерність, а вболівальники отримали максимум позитиву й насолоди від перегляду футбольних матчів, Вітаємо ФК «Маків» з виходом до фіналу.