Святкування Міжнародного дня захисту дітей у Маківській ОТГ!

Дата: 08.06.2021 15:45

6.06.2021 року на сільському стадіоні в с. Маків відбулись заплановані Маківською сільською радою заходи до Дня захисту дітей. Протягом дня присутні могли насолоджуватись грою дитячого духового оркестру  Маківського сільського будинку культури. Для усіх присутніх були розміщенні торговельні намети. Для дозвілля  дітей було організовано атракціони, гірка-батут, тир та багато іншого.

Проводився фізкультурно-розважальний квест, учасниками якого були команди шкіл Маківської сільської громади, за активну участь їх очікували цінні подарунки. Також для присутніх дітей була можливість прийняти участь у спортивних конкурсах, - переможців яких - очікували смачні подарунки, а ввечері на всіх очікувала дискотека.  Висловлюємо велику подяку за допомогу в організації та проведенні свята, а також наданні цінних подарунків для учасників заходу – керівнику Дунаєвецької громадської приймальні народного депутата О.В. Гереги – Аллі Бец.