Про патронатну сім'ю

Дата: 26.07.2021 08:35

Шановні мешканці громади, доводимо до вашого відома, що 16 червня 2021 року головою Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Олександром Анур’євим було видано розпорядження «Про запровадження послуги патронату над дитиною в Кам’янець-Подільському районі» та 15 липня підписано Договір про надання послуги патронату над дитиною з патронатним вихователем Сторожук Аллою Миколаївною.

Метою діяльності патронатної сім’ї Сторожуків є тимчасовий догляд, реабілітація та виховання (до 6 місяців) дітей із родин, які потрапили у складні життєві обставини. На цей період діти матимуть можливість проживати у нашому районі в умовах, максимально наближених до сімейних, свого найближчого соціального оточення та спеціалістів, які надають підтримку їх батькам.

Патронат може знадобитись дітям, які за різних обставин тимчасово не можуть перебувати у власній сім’ї або їхні батьки чи особи, які їх заміняють, не можуть піклуватись про них. Причинами таких обставин можуть бути ситуації, коли:

• батьки або особи, які їх заміняють, померли, пропали безвісти;
  • батьки дітей потребують термінового довготривалого лікування;
  • від новонароджених дітей відмовились батьки;
  • діти залишились без догляду батьків;
  • життю та здоров’ю дітей існує загроза;
  • діти зазнали насильства та жорстокого поводження.

За більш детальною інформацією звертайтесь до начальника відділу соціального захисту населення та захисту прав дітей Маківської сільської ради – Іщенко Катерини Юріївни.