Робоча зустріч з начальником ДПІ Наталією Баранюк

Дата: 17.09.2021 13:20

Сьогодні відбулась робоча зустріч начальника Дунаєвецької Державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Хмельницькій області Наталії Баранюк з Маківським сільським головою Владиславом Галачинським.

Під час зустрічі обговорили питання щодо формування бюджету, причини невиконання бюджетних призначень та взаємодія з податковими органами.

Наталія Баранюк окреслила основні напрями взаємодії, реалізація яких, забезпечить виконання бюджетних призначень до місцевого бюджету, стану надходжень податків і зборів, питання нарахування та сплати майнових податків, упередження виникнення по них податкового боргу, сплати податку на доходи фізичних осіб за оренду земельних часток (паїв), застосування РРО (ПРРО), легалізації найманої праці тощо.

Зосереджено увагу на окремих проблемних питаннях, які при цьому виникають, та запропоновано шляхи їх вирішення. Також, визначено першочергові завдання, вирішення яких, надасть змогу покращити ефективність бюджетного процесу та підвищити рівень прогнозованості бюджетних показників.