Обговорення щодо підняття тарифів на водопостачання

Дата: 01.11.2021 11:24

Обговорюємо тарифи

на водопостачання

Відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 390 від 30.07.2012 року «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» виконавець послуг водопостачання Маківська сільська рада інформує споживачів про намір здійснити зміну тарифів з у 2021році  на водопостачання, які затверджені рішеннями виконавчого комітету Маківської сільської ради від 31.01.2017 року № 6 «Про зміну тарифів на водопостачання, збір та вивезення твердих побутових відходів».

Для забезпечення безперебійного постачання води в населені пункти громади, сільська рада зобов’язана переглянути тарифи в сторону їх підвищення.

Обгрунтування причин зміни тарифів – це  перегляд окремих їх складових витрат, а саме: підвищення  оплати праці персоналу, діяльність якого безпосередньо пов’язана з технологічним процесом, зростання суми витрат на енергоносії та комплектуючі для ремонту системи водопостачання.

Таким чином, пропонується встановити:

І.Тарифи (без встановлення лічильника)

За одну людину

16,00 грн.

З інших споживачів

28,00 грн.

Пропозиції та зауваження приймаються Маківською сільською радою з 01.11.2021 року по 10.11.2021 року включно в письмовому вигляді за адресою:  вул. Воздвиженська,22, с. Маків, Дунаєвецький район, Хмельницька область, 32445.

Зауваження та пропозиції подаються у письмовому вигляді: від фізичних осіб - за особистим підписом; від юридичних осіб – на фірмових бланках, завірені печаткою (при наявності).