3 грудня Міжнародний день людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2021 09:02

Сьогодні, 3 грудня, відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день є нагадуванням про необхідність виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами. Тому, напередодні цього дня працівниками сільської ради разом з місцевими депутатами були підготовлені та роздані продуктові набори для осіб з інвалідністю. Продуктові набори були сформовані завдяки місцевим підприємцям, які надали продукти власного виробництва та небайдужим жителям громади, а саме: ФГ «Любисток», ПП Гнатовський, ТОВ «Ситний двір», ПП Чуга Василь Миколайович та Лучко Ірині Василівні. Також до наповнення наборів долучилась політична партія «За конкретні справи», які надали миючі засоби. Щиро вдячні усім хто долучився!