Підсумки п'ятнадцятої (позачергової) сесії сільської ради VIII скликання

Дата: 09.12.2021 15:48

03 грудня 2021 р. відбулося пленарне засідання 15 (позачергової) сесії VIII скликання Маківської сільської ради.

В роботі сесії взяли участь Маківський сільський голова В. Галачинський , секретар сільської ради П. Гурський, депутати сільської ради – О. Бородіна, О. Галачинська, Л. Герасимович, О. Герасимович, В. Дранус , Н. Кметюк, В. Карпов, В. Корженівський, І. Мартинюк,  М. Морозова, І. Муляр.

Про поважні причини відсутності на засіданні повідомили депутати О. Боднар, В. Копичинський, Р. Кордон, В. Петльований.

Причини відсутності депутатів С. Матущак, І. Кучинського, О. Палійчук, Ю. Чорної, В. Шулепка невідомі.

За результатами роботи:

- виділено кошти на співфінансування облаштування кисневої станції в Дунаєвецькій ЦРЛ в розмірі 114 000 грн.

- внесено зміни в сільський бюджет на 2021 р. за рахунок перерозподілу видатків, з метою ефективного використання коштів місцевого бюджету та задоволення потреб населення, додатково профінансовано: виплати матеріальних допомог населенню на суму 25 000 грн, для придбання подарунків дітям до новорічних свят додати суму 25 000 грн, для оплати послуг по поточному ремонту доріг населених пунктів громади додати суму 45 200 грн, на ремонт грейдера – 50 000 грн, та 50 700 грн послуги екскаватора для облаштування водопроводу в с.Михайлівка; для фінансування Цільової програми захисту населення і територій від надзвчайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Маківської сільської ради Маківської сільської об'єднаної територіальної громади на 2021-2025 року додати 10 000 грн.

- змінено назву «Маківська сільська рада Маківської сільської об’єднаної територіальної громади» на «Маківська сільська рада» у зв’язку із зміною територіально-адміністративного устрою України.

- прийнято рішення щодо виділення матеріальної допомоги для онкохворих, гемодіаліз, цукровий діабет в розмірі 37 996 грн, 15  жителям громади.

- розглянуто 88 земельних питань, в результаті чого 88 жителів громади отримали затвердження технічної документації із землеустрою з подальшою передачею у власність.

Детальніше з матеріалами сесії можна ознайомитися за посиланням: https://makivska-gromada.gov.ua/news/1638971741/