Засідання комісії з питань виплати заробітної плати, зайнятості населення та контролю по сплаті місцевих податків і зборів Маківської сільської ради

Дата: 14.12.2021 13:07

Сьогодні відбулось засідання комісії з питань виплати заробітної плати, зайнятості населення та контролю по сплаті місцевих податків і зборів Маківської сільської ради за участю начальника Дунаєвецької Державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Хмельницькій області Наталії Баранюк.
Під час зустрічі обговорили питання щодо сплати податків фермерськими господарствами, в тому числі: єдиного податку та ПДФО з найманих працівників.
Також розглянуто питання  стосовно стану заборгованості із сплати місцевих податків та зборів та зміни Податкового законодавства.
За результатом проведеної роботи надано пропозиції для визначення шляхів, механізмів та способів вирішення питань щодо своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості.