Нарада з керівниками закладів освіти Маківської ТГ

Дата: 16.12.2021 08:05

15.12.2021 року в приміщенні Маківського НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум" проведено нараду з керівниками закладів дошкільної та загальної середньої освіти. На порядку денному розглядались наступні питання:

1) Проведення інструктажів (пожежно-технічного мінімуму) щодо виконання основних заходів спрямованих на забезпечення пожежної безпеки під час святкування Новорічних та Різдвяних свят.

2) Хід атестації педагогічних працівників закладів ЗСО та ЗДО Маківської територіальної громади.

3) Аналіз використання коштів освітньої субвенції за 2021 рік та використання залишку освітньої субвенції за 2020 навчальний рік та обговорення про план використання коштів освітньої субвенції 2021 року, як залишку.

4) Узгодження (синхронізація) руху шкільних автобусів на період зимових канікул.