Засідання виконавчого комітету Маківської сільської ради

Дата: 17.12.2021 14:59

17 грудня 2021 року відбулось засідання виконавчого комітету Маківської сільської ради. На порядок денний виносились такі питання:

1. Про попередній розгляд проєкту рішення Маківської сільської ради «Про сільський бюджет на 2022 рік».
  2. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Маківської сільської ради на 2022 рік.
  3. Про затвердження протоколу засідання місцевої комісії з питань формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного  бюджету місцевим бюджетам на проектні будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа .
  4. Розгляд звернень.

Бігусяк Л.М. проінформувала про стан захворюваності жителів громади на COVID-19, зауважила про значне зниження захворюваності по громаді, а також звернулась з проханням допомоги у забезпеченні працівників Маківської амбулаторії засоби захисту від COVID-19.