В обласній раді створено депутатську групу «За безпечне Поділля»

Дата: 23.12.2021 10:47

В обласній раді створено депутатську групу зі сприяння розвитку добровільного пожежного руху та громадської безпеки в області «За безпечне Поділля».

До складу увійшло 29 депутатів, а саме: Віолета Лабазюк. Володимир Гончарук, Валентин Соколюк, Віктор Бурлик, Григорій Галкін, Михайло Демчишен, Олександр Дехтярук, Сергій Іващук, Тетяна Калюжна, Андрій Козюра,  Олександр Корнійчук, Андрій Кланца, Петро Лабазюк, Руслан Лещишин, Вадим Лозовий, Олег Лукашук, Врам Мовсісян, Іван Нагорний,   Володимир Поворозник, Олександр Розізнаний, Володимир Романюк, Артем Ромасюков, Руслан Скримський, Сергій Слюсарчук, Юрій Смаль, Олександр Співак, Уляна Ткаченко, Артур Фрідман та Яків Цуглевич.

Керівником та уповноваженим представником депутатської групи обрано Петра Лабазюка.

Крім того, до лав добровольців, не зважаючи на те, що вони не є депутатами обласної ради, виявили бажання приєднатися голова обласної державної адміністрації Сергій Гамалій та перший заступник голови Сергій Тюрін.

Посвідчення членам депутатської групи вручив заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій До слова запрошується Роман Примуш.

Наразі в обласній раді налічується шість депутатських груп.

За матеріалами сайту Хмельницької обласної ради.