До уваги підприємців громади!

Дата: 23.12.2021 11:34

З 01.01.2022 р. майже всі ФОП, які здійснюють розрахункові операції, будуть зобов’язані застосовувати РРО/ПРРО.
У зв’язку з даними змінами правил ведення бізнесу, на прохання і численні звернення ФОП, бізнес-центр Ради підприємців організовує зустріч для усіх бажаючих, кого цікавить питання РРО.
Зустріч відбудеться у п'ятницю, 24.12.2021р. в актовому залі центру позашкільної освіти («Будинок школяра»), вул. Шевченка 46, 4-й поверх, о 14 годині.
Мета зустрічі - роз’яснення правил застосування РРО, порядку встановлення та організації роботи з РРО/ПРРО.
Запрошені спікери:
Баранюк Наталія Василівна - начальник Дунаєвецького управління ДПС.
Прокопенюк Сергій Леонідович - директор ТОВ «АЛЕН», яке спеціалізується на продажу та обслуговуванні торгівельного обладнання.
Білоконєв Віктор Вікторович – засновник ТОВ «Гарант-Інфо», яке спеціалізується на наданні електронних послуг, продажу та обслуговуванню бухгалтерського програмного забезпечення.