Нарада Департаменту освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації

Дата: 21.01.2022 10:36

20 січня 2022 року відбулась нарада Департаменту освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації, представником від Маківської громади була Крилова Д.В.

Під час проведення заходу були розглянуті такі питання:

1. Про актуальні завдання розвитку освітнього середовища Хмельницької області у 2022 році.

2. Про завдання Державної служби якості освіти у 2022 році.

3. Про партнерську взаємодію Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з структурними підрозділами з питань освіти органів місцевого самоврядування.

4. Про зміни в організації інклюзивного навчання в контексті нового Порядку організації інклюзивного навчання в закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

5. ЗНО – 2022. Про основні завдання підготовки до сесій зовнішнього незалежного оцінювання.

5. Про вимоги щодо впровадження системи ХАССП на харчоблоках закладів освіти.

6. Про співпрацю з територіальними органами влади щодо соціально - економічного захисту освітян.

Нарада відбувалася у діалоговому форматі, що дало можливість учасникам заходу зауважити на першочергових питаннях, які потребують розгляду та рішення в подальшому.

Під час проведення заходу були розглянуті такі питання:

2. Про завдання Державної служби якості освіти у 2022 році.

5. Про вимоги щодо впровадження системи ХАССП на харчоблоках закладів освіти.