Робоча зустріч в селах Михайлівського старостату

Дата: 03.02.2022 12:04

Відповідно до п.7  ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»   30.01.2022 року відбулась робоча зустріч сільського голови із жителями сіл Михайлівка та Блищанівка Маківської сільської територіальної громади.  Під час зустрічі було заслухано звіт старости Лариси Вікторівни Керничної та сільського голови Владислава Станіславовича Галачинського про виконану роботу за 2021 рік, а також про перспективні плани роботи на 2022 рік. У робочій зустрічі також взяв участь місцевий депутат Роман Валерійович Кордон.

Заслухавши мешканців сіл, основними напрямками роботи у цих населених пунктах на 2022 рік було визначено: покращення стану доріг, продовження роботи щодо освітлення вулиць, розчистка ліній електромереж.

Такі ж робочі зустрічі плануються проводитись у всіх населених пунктах громади.