Умови вступу на військову службу за контрактом, в резерв до підрозділів Сил територіальної оборони

Дата: 18.02.2022 09:51

Згідно Закону України «Про основи національного супротиву» в Україні активно розгортають систему територіальної оборони. Зараз відбувається перший етап – розгортання бригад і батальйонів, основою яких є професійні військовослужбовці. До їхніх завдань входить командування, навчання та злагодження цивільних осіб, які укладуть контракт про службу в резерві територіальної оборони і захищатимуть територію за місцем свого проживання. Другий етап — це формування резерву тероборони в особливий період. На цьому етапі за тими, хто укладе контракт і служитиме в резерві, закріплять зброю, яку видаватимуть під час навчань або в разі виникнення окремих ситуацій. Створення добровольчих формувань у територіальних громадах розглядатиметься лише після формування штату мирного часу та резерву для особливого періоду, і виключно під керівництвом командирів Сил Територіальної оборони.

Усіх хто бажає вступити на військову службу за контрактом, в резерв до підрозділів Сил територіальної оборони звертатись до Першого відділу Кам’янець-Подільського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, що знаходиться за адресою: м. Дунаївці, вул. Шевченка, 65. За більш детальною інформацією звертайтесь за безкоштовним номером 0800507028.