Робоча зустріч з представниками Національної поліції України

Дата: 23.02.2022 10:46

22 лютого 2022 року відбулась робоча зустріч сільського голови Владислава Галачинського із начальником відділення поліції №2 Кам’янець-Подільського районного управління поліції у Хмельницькій області Олександром Щадилом та начальником сектору превенції майором поліції Олександром Олійником. Під час зустрічі обговорили виконання затвердженої Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Маківської сільської ради, фінансування цієї програми. Також обговорили питання про можливе встановлення зчитувальних камер відеоспостереження при в’їзді та виїзді із населених пунктів громади та оглядових камер відеоспостереження на території громади, задля забезпечення безпеки громадян та запобіганню вчиненню правопорушень. Обговорювалось питання роботи адміністративної комісії Маківської сільської ради щодо розгляду протоколів вчинених адміністративних правопорушень.  Важливим питанням для обговорення було участь Маківської сільської ради у проекті «Поліцейський офіцер громади», метою якого є тісна взаємодія дільничного з територіальною громадою та орієнтація поліцейського на її потреби.