Інформація для осіб, які тимчасово перемістились на територію Маківської громади!

Дата: 01.04.2022 15:21

Реєстрація та надання статусу внутрішньо переміщеної особи проводиться в Маківській сільській раді за адресою: с. Маків, вул. Воздвиженська, 22 в порядку черговості прибуття в громаду. Спеціалісти ради телефонують і запрошують громадян для подання документів у порядку черговості. Також повідомляємо, що у зв’язку із перезавантаженням і перебоями програмного забезпечення, в якій відбувається така реєстрація, робота проводиться повільно. Тому, просимо вас, при можливості, самостійно подавати документи через додаток «Дія» для пришвидшення роботи (зробити це можна буде після внесення відповідних оновлень додатку). Дякуємо за розуміння!