Мова - ДНК нації

Дата: 05.05.2022 10:42

Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ. У такі важкі для кожного українця часи, як ніколи раніше, гостро постає питання мови….Дуже боляче чути мову ворога, який згубив сотні людських невинних життів, посеред нашої мальовничої громади. Це звернення до кожного громадянина, до кожного жителя громади, до гостей нашої громади, спілкуйтесь українською мовою, вивчайте українську мову, не розмовляйте ворожою мовою! Пам’ятайте з чиїх уст лунає ворожа мова, і що вони роблять з нашою Україною, нашими дітьми, нашими громадянами! Будьте свідомими! Мова має значення! Україна переможе!