З Днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2022 08:08

1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято – нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою, і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни. Особливо важливим цей день видається під час війни в Україні. Діти – це маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти так потребують любові, турботи і батьківської ласки. Тож хай кожне дитяче серце не буде обділене цим маленьким щастям! У День захисту дітей бажаємо кожній дитині міцної сім’ї і всього необхідного для безтурботного дитинства!  Ви – майбутнє нашої держави! Тож наполегливо навчайтесь, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами нашої славної України!