Про заборону використання квадрокоптерів та дронів

Дата: 01.06.2022 15:16

Шановні мешканці та гості Маківської громади!

Попереджаємо про заборону використання квадрокоптерів та дронів на території громади. Всі недозволені польоти безпілотних літальних апаратів будуть вважатись шпигунством та диверсійною роботою на користь ворога з усіма витікаючими наслідками. Усі дрони збиватимуться, а їхніх власників будуть притягувати до відповідальності.

Також нагадуємо, що вимоги пункту 4 розділу ІІ Правил використання повітряного простору, а саме – «польоти безпілотних повітряних суден масою до 20 кг включно виконуються без подання заявок та отримання дозволів на використання повітряного простору» – під час воєнного стану не діють.

За порушення цих вимог зловмисників буде притягнуто до кримінальної відповідальності за статтями 109-114 Кримінального кодексу України.