Щодо роботи пересувного відділення поштового зв'язку у с. Шатава

Дата: 07.07.2022 08:06

Інформація для жителів Маківської громади!

Повідомляємо вас, що пересувне відділення поштового зв’язку (АТ «Укрпошта») буде здійснювати прийом громадян у с. Шатава біля сільської бібліотеки кожної середи та суботи з 09:00 до 15:00.

Ви зможете отримати такі послуги: оплата комунальних послуг, оформлення передплати на періодичні друковані видання, прийом/виплата грошових переказів, поповнення мобільного зв’язку тощо.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном: +3 8(067) 870 09 82 Галина Іванівна Морган, начальник пересувного відділення поштового зв’язку.