САДИ ПЕРЕМОГИ - ТВІЙ ВНЕСОК У ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ

Дата: 15.08.2022 14:08

Через війну в Україні, українці можуть мати труднощі в отриманні достатньої кількості харчових продуктів. Тому в нашій державі стартувала ініціатива Сади Перемоги, спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і спрямування ресурсів для вирощування продуктів харчування задля недопущення продовольчої кризи в Україні в наступному році. Ініціатива включає консультаційну підтримку громадам та домогосподарствам щодо ефективного городництва, зберігання та переробки вирощеної продукції, а також комунікаційні заходи, спрямовані на заохочення кожного долучитися до вирощування овочів, фруктів, зернових вдома.

Кожне селянське домогосподарство, кожна сім’я внутрішньо переміщених осіб, яка переселилась у село, кожна сім'я, яка має дачу чи город, повинні включитися у програму самозабезпечення харчовими продуктами, обробити, засіяти, засадити свої земельні ділянки!

Шановні жителі громади та внутрішньо переміщені особи! Зараз, як ніколи потрібно згуртуватись та взятись за роботу. При необхідності допомогти сусідам та знайомим, щоб незасаджених ділянок було якомога менше.

Приєднуйтесь до ініціативи, допоможіть плідно використати кожен клаптик нашої землі для спільної перемоги!

Більше інформації про ініціативу «Сади Перемоги» можна дізнатися за посиланням: https://www.sadyperemohy.org/.