Дата: 06.09.2022 14:48

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від від 16 серпня 2022 р. № 918 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції» Міністерство аграрної політики та продовольства України відкрило для реєстрації єдину онлайн платформу для підтримки агровиробників – Державний аграрний реєстр або ДАР (dar.gov.ua).

Починаючи з 1 вересня по 15 листопада 2022 року у ДАР буде проведено прийом заявок в рамках вказаної програми допомоги малим агровиробникам за напрямами: - бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) для провадження сільськогосподарської діяльності; - спеціальна бюджетна дотація за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності.

Наразі Мінагрополітики за підтримки Євросоюзу, Світового банку, програми USAID AGRO у співпраці з аграрними асоціаціями впроваджує інформаційно-освітню кампанію з інформування агровиробників та громад про переваги та порядок реєстрації у Державному аграрному реєстрі.