«Готуймося!»

Дата: 22.09.2022 18:48

Опалювальний період 2022-2023 років буде найскладнішим в історії України і його упевнене проходження напряму залежить від послідовних та скоординованих дій центральної і місцевої влади та громадян. Враховуючи актуальність питання, а також з метою об’єднання спільних зусиль, Міністерство розвитку громад та територій України розпочинає комунікаційну кампанію «Готуймося!», спрямовану на спонукання громадян індивідуально готуватися до опалювального сезону. Адже одним із важливих заходів підготовки є проведення побутової термомодернізації власниками квартир та індивідуальних будинків. Саме первинні заходи дозволять зменшити втрати теплової енергії та створити оптимальний мікроклімат в оселях. З цією метою Мінрегіон розробив інформаційно-графічні матеріали, спрямовані на підвищення обізнаності громадян щодо побутової термомодернізації.