1 жовтня 2022 року в рамках проведення Олімпійського тижня Маківська ДЮСШ долучилася до проведення олімпійського уроку

Дата: 05.10.2022 16:32

На спортивний захід були запрошені та взяли в ньому участь: заслужений майстер спорту України, триразовий параолімпійський чемпіон, чотириразовий чемпіон світу, триразовий чемпіон Європи з футболу - Віталій Трушев; срібний призер чемпіонату України, гравець параолімпійської збірної України з футболу Антон Балакай.

Захід провели у два етапи.

Перший проведено на базі Маківського колегіуму в актовому залі, де спілкувались про спорт, обговорювали олімпійський рух в Україні та переглядали на екрані фрагменти досягнень параолімпійської збірної України з футболу.

Другий - на футбольному полі стадіону "Колос" с.Маків.

Спортивні знаменитості провели тренування з місцевими учнями-спортсменами - групою базової підготовки 2 року навчання.

Завершили спортивне свято товариською грою між командами ДЮСШ с.Маків та приватним футбольним клубом "Арсенал" м. Кам.-Подільський, який тренують В.Трушев та А.Балакай.

Дякуємо учням та тренерам за активну участь у життєдіяльності ДЮСШ, а також вихованцям ПФК "Арсенал" та їхнім тренерам! Дякуємо ЗСУ за можливість безпечно тренуватися та проводити спортивні заходи!