Нові назви шкіл Маківської ТГ

Дата: 10.10.2022 13:30

Фото без описуВідповідно до норм чинного законодавства України у сфері освіти 26 вересня депутати сільської ради під час засідання 24 сесії своїми рішеннями перейменували Маківський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум" у Маківський ліцей, Шатавський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум” у Шатавський ліцей, Слобідкорахнівську ЗОШ І-ІІ ступенів у Слобідкорахнівську гімназію та Чечельницьку ЗОШ І-ІІ ступенів у Чечельницьку гімназію.
Для створення безпечних умов перебування дітей, учнів і працівників у закладах освіти, Маківська сільська рада звернулась до департаменту освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації щодо будівництва укриття для закладів освіти територіальної громади, а саме: для Маківського ліцею, ЗДО «Сонечко» с.Маків, Слобідкорахнівської гімназії та ЗДО «Калинка» с.Слобідка-Рахнівська, на умовах спіфінансування з місцевого бюджету.