До уваги внутрішньо переміщених осіб!!!

Дата: 13.10.2022 15:38

21 жовтня 2022 року на 9:30 у приміщенні Маківського будинку культури (с.Маків, вул.Воздвиженська,26 ) буде здійснюватися реєстрація на виплату коштів від благодійної організації КАРІТАС УКРАЇНА. Для реєстрації заяв достатньо одного представника сім’ї з *оригіналами документів всіх членів сім’ї* (паспорт або  ID картка (витяг про місце реєстрації обов’язково), ідентифікаційний код , свідоцтво про народження дитини (обов’язково має бути ідентифікаційний код дитини), довідки ВПО, реквізити банківського рахунку у форматі IBAN, документ, який підтверджує категорію вразливості).
*Для реєстрації на грошову допомогу необхідно ОБОВ'ЯЗКОВО належати до однієї з категорій вразливостей:*
- люди з інвалідністю;
- самотні люди 60+ (може бути навіть ПОДРУЖЖЯ стареньких людей, яким більше 60 років);
- багатодітні сім'ї;
- самотні батьки/опікуни (в цю категорію входять навіть жінки, які вимушено залишились самотніми, до прикладу чоловік залишився на окупованій території, і мама зараз самостійно піклується про дитину, розлучена жінка, якій чоловік не допомагає матеріально);
- вагітні жінки, матері дітей до 2-х років;
- важкохворі ( при наявності оригіналу довідки з печаткою від лікаря, виписка сімейного лікаря про хворобу).
*Детальніша інформація за телефонами:
0674366992 Марина,
0988676696 Ольга