Огляд закладів освіти та культури села Чечельник

Дата: 20.10.2022 14:20

19 жовтня начальником відділу з гуманітарних питань здійснено огляд закладів освіти та культури села Чечельник
Під час огляду гімназії, дошкільного закладу, сільського клубу та бібліотеки особлива увага приділялася укриттям та захисним спорудам цивільного захисту, приведення приміщень до вимог чинного законодавства. Були оглянуті харчоблок, їдальня, спортивний і актовий зал, кабінети НУШ, навчальні кабінети, приміщення і території закладів.
Начальник відділу з гуманітарних питань Лілія Срібняк відмітила, що керівниками закладів освіти с. Чечельник Неонілою Швороб та Тетяною Главацькою проведено значну роботу щодо підготовки закладів освіти до нового навчального року, забезпечено виконання заходів, спрямованих на розвиток та вдосконалення освітньої галузі.
Також, здійснено профілактичний виїзд служби у справах дітей, у ході якого перевірялися умови утримання та виховання дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.