ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 24.10.2022 16:07

21 жовтня в приміщення Маківської сільської ради відбулося засідання виконавчого комітету сільської ради, члени виконкому прийняли рішення по питаннях порядку денного пов’язаних з діяльністю територіальної громади.

Основним питанням засідання виконкому стало виділення коштів для проведення необхідних заходів з метою відсічі збройної агресії російської федерації проти України. Загалом із сільського бюджету на сьогоднішній день  виділено 3 226 900,00 грн на потреби ЗСУ.

Зокрема прийняті рішення:

• Про внесення змін до Програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2022 рік.
  • Про внесення змін до сільського бюджету на 2022 рік.
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету сільської ради №94 від 21.09.2022 року «Про створення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті сільської ради».
  • Про стан виконавчої дисципліни щодо виконання рішень виконавчого комітету сільської ради.
  • Про створення «Алеї слави» на Маківському кладовищі.