Щодо порядку організації харчування у закладах освіти

Дата: 28.10.2022 09:05

27 жовтня 2022 року за участі голови сільської ради Владислава Галачинського, начальника відділу з гуманітарних питань Лілії Срібняк, начальника фінансового відділу Ольги Гав’юк, головного бухгалтера сільської ради Лариси Вапняр, спеціаліста з публічних закупівель Альони Проскурівської відбулася робоча нарада з керівниками дитячих закладів освіти та комірниками закладів загальної середньої освіти щодо порядку організації харчування у закладах освіти територіальної громади. В ході наради розглянуто ряд питань, а саме: постачання харчових продуктів, планування та організація харчування, здійснення контролю за дотримання норм харчування, заповнення та ведення технологічних карт, ведення обліку здобувачів освіти/дітей, що забезпечуються безоплатним гарячим харчуванням за рахунок бюджетних коштів, приготування та реалізація готових страв, обіг харчових продуктів.