Забезпечення оповіщення населення про загрозу

Дата: 11.11.2022 11:14

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України до повноважень органів місцевого самоврядування у сфері цивільного захисту належить забезпечення оповіщення та інформування населення про загрозу і виникнення надзвичайних ситуацій, а в умовах воєнного стану - повітряної та інших тривог.

Для виконання вимог Кодексу сільською радою придбано сирени повітряної тривоги С-40 з автоматизованим блоком управління. Сирена С-40 призначена для подачі звукових сигналів на відкритому повітрі. Сигнал тривоги буде запускатись як через автоматизовані системи з обласного кризового центру так і в ручному режимі на місцевому рівні.

На сьогоднішній день вживаються необхідні заходи по встановленню сирен в с.Маків, с.Шатава та с.Слобідка-Рахнівська.