+28%: на Хмельнниччині зростає рівень захворюваності на COVID-19

Дата: 08.12.2022 08:56

З 25 листопада до 01 грудня у Хмельницькій області зареєстровано 238 хворих на  COVID-19 (на 52 випадки більше, ніж тижнем раніше).  До закладів охорони здоров′я  госпіталізували 83 громадян.  Внаслідок ускладнень, спричинених COVID-19, померли 4 людини. Одужали 294 особи.

За даними Дунаєвецького відділення Кам'янець-Подільського районного відділу ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» за 48 тиж. 2022р. (28.11 – 04.12) на підпорядкованій  території зареєстровано 17 хворих з підтвердженим діагнозом  COVID-19 (на 10 випадків більше, ніж тижнем раніше). Серед захворівши – 1 дитина. Потребували госпіталізації до КНП «Дунаєвецька багатопрофільна лікарня» ДМР  5 громадян (на 2 хворих  більше). Одужали – 20 хворий.

Розподіл захворюваності по громадах:

- Дунаєвецька ОТГ – захворіло 10 осіб, з них 10,0 % діти;

- Новодунаєвецька ОТГ – захворіло 6 дорослих;

- Маківська ОТГ – захворюваність не реєструвалась;

- Смотрицька ОТГ – захворів 1 дорослий.

Закликаємо співгромадян дбати про здоров′я своє та близьких. Погодні умови та підступні дії ворогів, котрі атакують наші об’єкти енергетики та інфраструктури, можуть призвести до переохолодження, підвищення захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, грип, COVID-19. Тому, щоб уникнути розповсюдження зазначених хвороб, дотримуйтеся соціальної дистанції, ретельно мийте руки, використовуйте дезінфекційні засоби та засоби індивідуального захисту – маски та респіратори.

Будьте здорові та не хворійте!