Громаду відвідали друзі з Республіки Польща

Дата: 09.12.2022 08:43

Українське прислів'я говорить, що друг пізнається в біді.

Від початку вторгнення росії в Україну ми усі мали змогу відчути братню підтримку керівництва Республіки Польща, а також її громадян.

Так 5 грудня до Слобідкорахнівської гімназії та закладу дошкільної освіти "Калинка" Маківської територіальної громади завітали давні друзі з Тарновського повіту. Ще в мирний час учні гімназії та садочку відчували допомогу і підтримку у вигляді меблів та техніки. А їх візит у час війни є проявом братерства та  підтримки.

У складі делегації було 12 осіб. Серед них депутати різних рівнів Тарновського повіту, професор університету, керуючий партійним осередком партії "Солідарність" у Кракові.

Вони приїхали у переддень святого Миколая, щоб привітати діток гімназії та садочка, подарували кожній дитині солодкі подарунки. Привезли допомогу у вигляді теплих дитячих речей для потребуючих сімей, а також допомогу для воїнів ЗСУ.

Учні гімназії, в свою чергу, привітали гостей грою на інструментах та співом.

Зустріч пройшла у дружній і приємній атмосфері.

Головним месенджем, що прозвучав під час спілкування, була фраза професора з Польщі, що Україна і мужній український народ бореться не тільки за свою свободу, а й за свободу Польщі, солдати боронять не тільки українців, а усю Європу.