Кам’янець-Подільська окружна прокуратура інформує

Дата: 17.01.2023 13:59

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою 11 січня 2023 року до суду направлено обвинувальний акт за фактом незаконної порубки дерев у лісовому масиві на території природно-заповідного фонду  (ч. 3 ст. 246 КК України).
09 грудня 2022 року внутрішньо переміщена особа з метою особистого збагачення без спеціального дозволу, здійснила самовільну порубку 5 дерев породи «Клен» на території Національного природного парку «Подільські Товтри», чим завдавдала  шкоди на загальну суму 16956,50 грн.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП в області.