Маківська сільська рада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Про проведення конкурсу по відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 06.02.2023 13:52
Кількість переглядів: 330

Маківська сільська рада Кам’янець-Подільського району Хмельницької області повідомляє про проведення конкурсу по відбору суб’єктів оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельної ділянки з метою продажу. Земельна ділянка розташована за адресою с.Маків, вул.Воздвиженська, 73, Кам’янець-Подільського району. Цільове призначення земельної ділянки – землі промисловості (для обслуговування виробничої бази ковбасного цеху), кадастровий номер – 6821884700:04:012:0102, площа – 0,9340 га.

Суб’єкти оціночної діяльності  які бажають взяти участь в оголошеному конкурсі, подають до Маківської сільської ради конкурсну документацію, яка подається у запечатаному конверті з описом документів, що містяться у конверті. На Конверті слід зазначити: «На конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності» та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи-підприємця, який подає конкурсну документацію.

До заяви про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності додаються:

- копія установчого документа претендента;

- виписку з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

- наявність у претендента сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами та спеціалізаціями у межах цих напрямів, що відповідають об'єкту оцінки (в разі оцінки нерухомого майна) або наявність у претендента необхідних документів, що передбачені для суб'єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель згідно із Законом України «Про оцінку земель» (у разі виконання робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок);

- досвід роботи з оцінки подібного майна;

- конкурсна пропозиція претендента.

Строк надання конкурсної документації: з 06.02.2023 року до 28.02.2023 року

Строк виконання робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки - 30 календарних днів з моменту укладання договору.

Конкурс відбудеться 01.03.2023 року о 14.00 год в приміщенні Маківської сільської ради.

Поштова адреса, за якою подаються документи: 32445, вул.Воздвиженська, 22, с.Маків, Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область.

Звертатись за телефоном: 0988676696; контактна особа - Бородіна Ольга Миколаївна.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь