До відома жителів громади!

Дата: 07.03.2023 08:15

На 2023 рік з обласного бюджету передбачено районному бюджету Кам’янець-Подільського району іншу субвенцію:

• на пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (безплатний відпуск ліків за рецептами лікарів – аптеками, безплатне позачергове та пільгове першочергове зубопротезування);
  • на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни;
  • компенсаційні виплати особам з інвалідністю на бензин, ремонт, технічне обслуговування автомобілів, мотоколясок і на транспортне обслуговування.

Головним розпорядником коштів та відповідальним виконавцем на здійснення заходів щодо фінансування вказаних витрат є Управління соціального захисту населення Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації, що знаходиться за адресою: м.Кам’янець-Подільський,  вул.Троїцька, 2.

Тому  жителі громади в разі необхідності отримання вказаних послуг можуть звертатися безпосередньо в Управління.