ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ З ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

Дата: 09.03.2023 13:33

9 березня відбулося перше засідання ініціативної групи з підготовки проведення установчих зборів для формування складу Молодіжної ради Маківської сільської ради.

Потрібно зазначити, що Молодіжна рада створюється як консультативно-дорадчий, представницький орган з питань молодіжної політики, покликаний сприяти взаємодії виконавчого органу місцевого самоврядування та молоді Маківської громади, забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, пов'язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя громади, організації та проведенням молодіжних заходів та інформаційно-навчальної роботи серед молоді.

Під час засідання члени ініціативної групи ознайомилися з Типовим Положенням про Молодіжну раду місцевого рівня на основі якого буде розроблено Положення про Молодіжну раду нашої громади. До складу молодіжної ради можуть увійти усі бажаючі жителі громади віком від 14 до 35 років. Рада буде складатись із 18 осіб.

До складу ініціативної групи увійшли:

• Король Юлія Юріївна;
  • Шендерук Богдана Михайлівна;
  • Хованчук Тетяна Ігорівна;
  • Гурська Наталія Василівна;
  • Тарадуда Яна Йосипівна;
  • Бородін Олександр Петрович;
  • Муляр Марія Володимирівна;
  • Ткачук Віта Вікторівна
  • Мазур Ярослав Володимирович.

З більш детальною інформацією щодо створення Молодіжної ради, а саме: зразок заяви та біографічної довідки (анкети) для кандидатів у члени Молодіжної ради; визначення дати і місця проведення установчих зборів, можна буде ознайомитися на веб-сайті Маківської  сільської ради.