Шановні жителі громади!

Дата: 13.03.2023 15:06

Відповідно до рішення виконавчого комітету Маківської сільської ради від 10.03.2023 року 17 «Про впорядкування автодоріг комунальної власності на території сільської ради», з метою утримання в належному стані автомобільних доріг, які являються комунальною власністю сільської ради, виконавчий комітет сільської ради звертається з проханням до керівників суб’єктів господарської діяльності та жителів громади долучитися до впорядкування узбіч доріг, що прилеглі до вашої території, видалити зелені насадження, які перешкоджають стоку води з дорожнього покриття та заважають проїзду великогабаритного транспорту (сміттєзбиральний автомобіль, автобус, автогрейдер). Підтримуйте у належному стані прилеглі до ваших ділянок території.