Хмельницький інститут МАУП запрошує мешканців територіальної громади на навчання за денною, або заочною (дистанційною) формами

Дата: 17.03.2023 10:24

Фото без описуФото без опису

Хмельницький інститут та економіко-правовий фаховий коледж МАУП здійснює підготовку фахівців за спеціальностями: економіка; облік та оподаткування; фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок; туризм та рекреація; менеджмент; публічне управління та адміністрування; право; правоохоронна діяльність; психологія.

Зарахування на навчання здійснюється:

• на основі свідоцтва (атестату) за 9 та 11 класи до освітніх рівнів «фаховий молодший бакалавр», «бакалавр»;

• на основі диплому бакалавра до освітнього рівня «магістр»;

• на основі диплому спеціаліста, магістра до освітнього рівня «магістр (друга вища освіта)».

Звертаємо Вашу увагу, що є можливість вступу без ЗНО, ЄВІ, ЄФВВ з видачею диплому державного зразка, а саме - здобуття вищої освіти за спільною програмою Варшавського Університету Менеджменту (Польща) та МАУП (Україна). Навчання проходить на базі Інституту у м.Хмельницькому.

Відповідно до Правил прийому можна вступити без сертифікатів ЗНО до освітнього рівня «фаховий молодший бакалавр» за скороченим терміном навчання у Хмельницький економіко-правовий фаховий коледж МАУП.

У Дні відкритих дверей вступникам надається знижка в оплаті за навчання 20%.

Інформуємо також, що Хмельницький інститут МАУП уповноважено до проведення іспитів на рівень володіння державною мовою для виконання службових обов’язків!

З детальною інформацією можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Інституту www.maup.km.ua або звернутися у приймальну комісію Інституту.

Контакти: м. Хмельницький, проспект Миру 101-А, тел. (0382) 63-70-24, 78- 94-67, 067-357-09-68 (Катерина Миколаївна).